ASLANTÜRK AİLESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ASLANTÜRK AİLESİ

Osmanlının En Genç En Dinamik Ailesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mongol ( Cengiz Han )

3 posters
YazarMesaj
Sunsson

Sunsson

Erkek

Mongol ( Cengiz Han ) Empty
MesajKonu: Mongol ( Cengiz Han )   Mongol ( Cengiz Han ) Icon_minitimeCuma Ocak 02 2009, 16:38

YALPUR ASLANTÜRK
Admin
YALPUR ASLANTÜRK

Erkek

MesajKonu: Geri: Mongol ( Cengiz Han )   Mongol ( Cengiz Han ) Icon_minitimeÇarş. Ocak 07 2009, 02:19

tşk kardeşim
http://aslanturk.eniyiforum.net
osmanpasa16

osmanpasa16

Erkek

MesajKonu: Geri: Mongol ( Cengiz Han )   Mongol ( Cengiz Han ) Icon_minitimeC.tesi Ocak 10 2009, 10:35

bu filmi izledim pek beğenmedim filmi
YALPUR ASLANTÜRK
Admin
YALPUR ASLANTÜRK

Erkek

MesajKonu: Geri: Mongol ( Cengiz Han )   Mongol ( Cengiz Han ) Icon_minitimeC.tesi Ocak 10 2009, 20:57

Benim kızdığım bişey var Türk tarih filmlerini biz yapmalıyız yabancılar değil hem konuları çarptırıyolar hemde bizi barbar gibi gösteriyolar bizde gidip bu filimleri izliyorum ayıp bize gerçekten
osmanpasa16

osmanpasa16

Erkek

MesajKonu: Geri: Mongol ( Cengiz Han )   Mongol ( Cengiz Han ) Icon_minitimePaz Ocak 11 2009, 08:20

tamamiyle katılıyorum kardeşim
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mongol ( Cengiz Han )   Mongol ( Cengiz Han ) Icon_minitimePaz Ocak 11 2009, 13:19

+1 lol!
Sunsson

Sunsson

Erkek

MesajKonu: Geri: Mongol ( Cengiz Han )   Mongol ( Cengiz Han ) Icon_minitimePaz Ocak 11 2009, 13:31

ben filmi izlemediğimden bilmiyorum mogollarımı türkleri mi anlatıyor study
YALPUR ASLANTÜRK
Admin
YALPUR ASLANTÜRK

Erkek

MesajKonu: Geri: Mongol ( Cengiz Han )   Mongol ( Cengiz Han ) Icon_minitimePaz Ocak 11 2009, 20:44

moğollardada türk kanı var yoksa bu kadar güçlü olamazlar dı Very Happy
Sunsson

Sunsson

Erkek

MesajKonu: Geri: Mongol ( Cengiz Han )   Mongol ( Cengiz Han ) Icon_minitimePaz Ocak 11 2009, 23:09

Zaten Türklerin en büyük huyu herkesi Türk ilan ediyoruz Very Happy Moğollar Türklerden ayrı bir etnik kökendir .. Hatta Cengiz Han için o dönemin Hitleri derler .. o derece Moğol milliyetçisiydi. study
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Mongol ( Cengiz Han )   Mongol ( Cengiz Han ) Icon_minitimePtsi Ocak 12 2009, 01:26

Hatta Kızılderililerin bile Türk olduğunu iddia edenler var o dereceyiz yani
YALPUR ASLANTÜRK
Admin
YALPUR ASLANTÜRK

Erkek

MesajKonu: Geri: Mongol ( Cengiz Han )   Mongol ( Cengiz Han ) Icon_minitimePtsi Ocak 12 2009, 21:20

moğollarda türk olarak kabul edilir bir grup araştırmacı tarafından ama türk değiller bencede yaptığım araştırmara göre... Kızıl derililere gelince onların Türk olduğu doğrudur hatta bi tez bile bu olayla ilğili göç eden bir grup türk kabilesyani türk boyu Rusya cıvarından gemilere binmişler ve yeni yerler bulmak keşif yapmak için açık denize açılmışlar ama bidaha haber alınamış ve izlerinede raslanamamış bu teze göre amerikaya ilk giden Türklermiş zaten yaşam biçimleride aynı islamiyetten önceki Türklerin yaşam tarzıyla kızılderililerin ki aynıdır az fark vardır... Yaptıklıkları ayinler avlanarak yaşamaları vs vs... Hatta ABD de bir ünüversite dna ları karşılaştırmış ve Türklerle Kızılderililerin ki birbirine çok benziyormuş...

tabi bu sadece bi tez kanıtlanmamış ama amerikalı Ünüversitenin araştırmasıda teze biraz gerçeköilik katıyor bence ama zaman göstericek gerçekleri...
osmanpasa16

osmanpasa16

Erkek

MesajKonu: Geri: Mongol ( Cengiz Han )   Mongol ( Cengiz Han ) Icon_minitimeSalı Ocak 13 2009, 00:21

bazı kelimelrde aynıymış gardaş kelimesi filan varmış dna lara gelince doğrudur çünkü 2 millette cengi seven savaşçı bi milletti

Mongol ( Cengiz Han )
1 sayfadaki 1 sayfası